AGN OTEL İŞLETME A.Ş. 2013 yılında turizm sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Rezone Health & Oxygen Hotel bir AGN OTEL İŞLETME A.Ş.iştirakidir. AGN Turizm Grubu misafirlerine konforlu, nitelikli ve özel hizmetler sunmayı ilke edinmiş ve bu doğrultuda yatırımlarına devam etmektedir.

 

Dört Mevsim Yenilenmeye Kaz Dağları’na Bekliyoruz
Kaz Dağları’nın Edremit Körfezi’ne bakan yamaçlarında kurulmuş Altınoluk köyünün tepesinde bulunan Rezone Health&Oxygen Hotel, yaşam alanlarının bittiği ve Kaz Dağları Milli Parkı’nın başladığı noktada, medeniyet ve doğanın bir arada yaşandığı bir konumda inşa edilmiştir. Sırtını Kaz Dağları’nın göknar çamlarına dayamış, zeytin ağaçları içerisinde, Edremit Körfezi’ne hakim bir konumda, Türk ve Yunan adalarını kuş bakışı gören eşsiz bir manzaraya sahiptir.

Otelimizde siz değerli misafirlerimize; sakin, huzurlu ve samimi bir ortam ile kalabalık tatil otellerinden farklı bir hizmet sunuyoruz. SPA ve Fitness konusunda uzman kadromuz ile sağlığınız ve hayat kalitenizi zenginleştirmenize katkıda bulunmak, sizleri bedenen ve ruhen sağlıklı tutmak, en büyük amacımızdır.
Siz değerli misafirlerimizi, Kaz Dağları’nın eşsiz doğa güzelliklerine, havasına, suyuna, her sene mavi bayrak ile ödüllendirilen denizine, Yunan Mitolojisi’ne konu olmuş efsanelerine, tarihi varlıklarına ve yüksek sıcaklıkta bile yüzde sıfır nem oranına sahip tatil beldesindeki otelimize davet ediyoruz.

www.rezonehotel.com

Sorbus Bilişim Teknolojileri, web ve mobil uygulamalar konusunda uzmanlaşmış bir yazılım ve danışmanlık kuruluşudur. Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yenilikçi ve yaratıcı çözüm hizmetleri sunan Sorbus, sahip olduğu güçlü deneyimler ile iş verimliliğinin artışı için çalışmaktadır.

Sorbus Bilişim, rekabet üstünlüğü sağlayan güçlü mühendislik altyapısı ile müşterilerine optimum maliyetli standart çözümler sunmanın yanında, proje gerekleri doğrultusunda özel yazılımlar yapma olanağı da sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişimi kendine ilke edinen Sorbus Bilişim Teknolojileri hızla gelişen teknolojiyi takip etmekte ve olanaklarından yararlanarak, kurumlara rekabet ortamlarında bir adım öne geçmeleri için uluslararası geçerliği olan çözümler sunmaktadır.

www.sorbusbilisim.com

 Diler Savunma Makine A.Ş. savunma sanayinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Savunma Sanayi için makine ve teçhizat üretimi konusunda çalışmalarına ve yatırımları devam etmektedir.

TOP